© by P.U.H. KBS Beata Smok

SZYBKI KONTAKT

SIERADZ

* Przesyłając formularz wyrażam dobrowolnie zgodę na kontaktowanie się ze mną przez P.U.H. KBS Beata Smok, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Treść wiadomości:
Twój numer telefonu:
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

P.U.H. KBS Beata Smok ul. Władysława Reymonta 113b 98-200 Sieradz NIP: 8271429191

logo firmy KBS

ZGŁOSZENIE USTERKI

W celu zgłoszenia usterki wypełnij poniższy formularz. Dzięki temu otrzymamy komplet informacji pozwalający nam na szybkie i sprawne działanie. Spodziewaj się kontaktu z naszej strony w ciągu najbliższych 2 dni roboczych od zgłoszenia.

(!) - pola wymagane
 

Uwaga w przypadku problemów z systemem Meibes Logoterma w budynkach wielorodzinnych informujemy, że urządzenia te zostały przekazanie do obsługi serwisowej producenta. W związku z tym zgłoszenia serwisowe należy kierować do Zarządcy budynku. Usługa związana z tymi urządzeniami świadczona przez nasz serwis traktowana będzie jako pozagwarancyjna, odpłatna.

E-mail Zgłaszającego (!)
Telefon Zgłaszającego (!)
Obiekt (!)
Adres obiektu (jeśli nie wybrano)
Opis usterki (!)
Pliki (zdjęcia, protokoły, itp.)
Numer kontaktowy (jeśli inny niż Zgłaszającego)
Dane do faktury (imię i nazwisko lub nazwa firmy) (!)
Dane do faktury (adres) (!)
Dane do faktury (NIP)
Obowiązek zapłaty (!)
Wyrażam zgodę na zapłatę w przypadku gdy przyczyna wezwania serwisu stanowiła usługę poza- lub pogwaranacyjną. Koszt usługi serwisu to 170,00 zł netto za przyjazd + 170,00 zł netto za każdą rozpoczętą roboczogodzinę prac serwisu. Płatność na podstawie faktury w terminie 7 dni od wystawienia dokumentu.
Wyślij
Wyślij
Usterka zgłoszona.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola (!)