© by P.U.H. KBS Beata Smok

SZYBKI KONTAKT

SIERADZ

* Przesyłając formularz wyrażam dobrowolnie zgodę na kontaktowanie się ze mną przez P.U.H. KBS Beata Smok, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Treść wiadomości:
Twój numer telefonu:
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

P.U.H. KBS Beata Smok ul. Władysława Reymonta 113b 98-200 Sieradz NIP: 8271429191

logo firmy KBS

Ponad 600 mb sieci kanalizacyjnej, 12 studni o wysokości nawet 4 metrów, a całość na styku dróg gminnych, powiatowych, krajowych w dodatku przy dworcu kolejowym i dużym supermarkecie.

Jedna z naszych inwestycji o dużym stopniu trudności zarówno w zakresie samych prac jak i przygotowań formalno-prawnych.

 

Część instalacji, w celu uniknięcia zniszczeń nawierzchni wykonaliśmy w systemie bezwykopowym przy użyciu poziomych oraz horyzontalnych systemów przewiertów.

 

Ze względu na dużą wilgotność gruntu na głębokości poniżej 3 metrów konieczne było zastosowanie systemu igłofiltrów.

 

Instalację w drodze asfaltowej wykonano z rur PEHD DN225 zgrzewanych doczołowo. W celu zapewnienia ciągłej drożności systemu kanalizacji usunięto wypływki wewnętrzne powstające podczas zgrzewania.

 

Pozostała instalacja została wykonana z litych rur PVC-U Instal-Plast Łask łączonych uszczelkowo. Zastosowano ponadto studnie betonowe Bruk-Bet, studnie tworzywowe Pipelife Dn630.

 

Sieć kanalizacji sanitarnej w centrum miasta, Sieradz

04 stycznia 2023

X